Utworzono: 18 czerwiec 2017 admin
Newsy» Kategoria: Żaki U-8 r.09

17 czerwca w Lublinie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków Młodszych r.2009 Letnia BEKSA CUP 2017 o Puchar Prezesa Azotów Puławy. Organizatorem imprezy był klub BKS Lublin. W turnieju uczestniczyło 18 drużyn.
Podopieczni trenera Kamila Weredy w grupie A odnotowali cztery zwycięstwa: 3:1 z FA Lipsko (Klementowicz A., Klementowicz M., Prachnio), 2:0 Champions Świdnik (Prachnio, Wojewódzki), 5:0 z UKS Lublin Wrotków (2x Dąbrowski, Prachnio, Olszewski, Kiełczykowski) i 4:0 z Agrykola II Warszawa (2x Kiełczykowski, Olszewski, Klementowicz A.) oraz jeden remis 1:1 z BKS Lublin (Klementoiwcz A.). Osiągnięte wyniki dały II miejsce w grupie, co dało awans do Grupy Złotej.
W Grupie Złotej grano o miejsca I-VI. Naprzód w tej grupie odnotował cztery zwycięstwa: 2:0 z FA Głusk (Klementoiwcz A., Rzewuski), 6:3 z Niedźwiadek II Chełm (3x Klementoiwcz A., Olszewski, Dąbrowski, Klementoiwcz M.), 1:0 z Agrykola I Warszawa (Klementowicz A.) i 1:0 z Jedynka Krasnystaw (Klementowicz A.). 
Naprzód w Złotej Grupie z 13 punktami zwycięża w końcowej klasyfikacji turnieju.


Bartosz Malinowski zostaje uznany Najlepszym Bramkarzem Turnieju. Adam Klementowicz został wybrany Zawodnikiem Drużyny.

Skład: Malinowski, Dołęga, Olszewski, Rzewuski, Wojewódzki, Rogala, Prachnio, Klementowicz A., Klementowicz M., Kiełczykowski, Dąbrowski

 
Utworzono: 15 czerwiec 2017 admin
Newsy» Kategoria: Żaki U-8 r.09

 

NAPRZÓD I Skórzec 1:1 MASOVIA Siedlce

 Mateusz Gołęgowski

 

NAPRZÓD I Skórzec 7:0 APN Mińsk Mazowiecki

 Adam Klementowicz Igor Prachnio  Dominik Dąbrowski  Dominik Wojewódzki

 

NAPRZÓD I Skórzec 4:0 SEMP II Siedlce

 Adam Klementowicz  Dominik WojewódzkiDawid Rzewuski  Dominik Dąbrowski

 

15 czerwca odbył się Finałowy Ligowy Turniej Ligi Żaków U-8. W turnieju uczestniczyły cztery najlepsze drużyny z grup I i II: Naprzód I, Masovia Siedlce, APN Mińsk Mazowiecki i SEMP II Siedlce.

Podopieczni trenera Kamila Weredy odnotowali dwa zwycięstwa: 7:0 z APN Mińsk Mazowiecki (2x Dąbrowski, 2x Prachnio, 2x Klementowicz A., Wojewódzki) i 4:0 z SEMP II Pogoń Siedlce (Wojewódzki, Klementowicz, Rzewuski, Dąbrowski) oraz jeden remis 1:1 z Masovia Siedlce (Gołęgowski).

Pozostałe wyniki spotkań: Masovia 5:1 SEMP II, SEMP II 2:1 APN i Masovia 3:0 APN.

Naprzód I i Masovia zgromadziły po 7 punktów, a o losach Mistrzostwa zdecydowała różnica bramek. Naprzód plus 11, a Masovia plus 7.

I miejsca dla Naprzodu I, II miejsce dla Masovii, III miejsce SEMP II, a IV miejsce APN Mińsk Mazowiecki

Skład: Jakub Sitarz - Mikołaj Dołęga, Kornel Olszewski, Mateusz Gołęgowski, Dawid Rzewuski, Igor Prachnio, Adam Klementowicz, Dominik Wojewódzki, Dominik Dąbrowski

 

NAPRZÓD I MISTRZEM LIGI ŻAKÓW SEZONU 2016/2017!!!

GRATULACJE!!!

 
Utworzono: 14 czerwiec 2017 szofer86
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

NAPRZÓD Skórzec 5:9 PROMYK Sobolew

 

W drugim meczu barażowym o VII miejsce w I Lidze Orlików U-10 podopieczni trenera Jakuba Sterny przegrali 5:9 z Promykiem Sobolew.

Naprzód w I Lidze Orlików U-10 zajął VIII miejsce.

 
Utworzono: 13 czerwiec 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

PROMYK  Sobolew 5:6 NAPRZÓD I Skórzec

 

W pierwszym meczu barażowym o miejsce VII w I Lidze Orlików U-10 podopieczni trenera Jakuba Sterny pokonali na wyjeździe 6:5 Promyk Sobolew.

 
Utworzono: 13 czerwiec 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

  NAPRZÓD Skórzec 0 : 1 FENIX Siennica

 
Utworzono: 10 czerwiec 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

NAPRZÓD II Skórzec 1 : 19 DĄBRÓWKA Mińsk Mazowiecki

Mateusz Redosz

Skład: Grzybowski - Łasocha, Redosz, Stosio, Stępień, Wróbel, Izdebski, Perkuć

 
Utworzono: 05 czerwiec 2017 szofer86
Newsy» Kategoria: Żaki U-8 r.09

MASOVIA Siedlce 0:0 NAPRZÓD I Skórzec

 

SEMP I Siedlce 1:2 NAPRZÓD I Skórzec

 Adam Klementowicz  Dominik Wojewódzki

 

NAPRZÓD I Skórzec 4:0 UKS 5 Mińsk Mazowiecki

 Adam Klementowicz Igor Prachnio  Dominik Dąbrowski

 

3 czerwca odbył się ostatni Ligowy Turniej w Lidze Żaków U-8 grupy I. Tym razem rolę gospodarza sprawowała drużyna SEMP I Pogoń Siedlce. Podopieczni trenera Kamila Weredy odnotowali dwa zwycięstwa: 2:1 z SEMP I Siedlce (Klementowicz A., Wojewódzki) i 4:0 z UKS 5 Mińsk Mazowiecki (2x Klementowicz A., Dąbrowski D., Prachnio) oraz jeden remis 0:0 z Masovia Siedlce. 

Wyniki pozostałych spotkań: SEMP I 2:0 UKS 5, Masovia 2:1 UKS 5, Masovia 2:2 SEMP I.

Do turnieju Finałowego Ligi Żaków awans uzyskały Naprzód I, Masovia, APN Mińsk Maz. oraz SEMP II. Turniej planowano na 10 czerwca, ale OZPN Siedlce zaproponował termin 15 czerwca.

Klasyfikacja w grupie I po czterech turniejach Naprzód 31 pkt, Masovia 19 pkt, SEMP I 18 pkt i UKS 5 0 pkt.

 

 

 
Utworzono: 03 czerwiec 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

JABŁONIANKA Jabłonna Lacka 3 : 5 NAPRZÓD Skórzec

Kruszewski Karol Kruszewski MichałKonrad Śliwka

 
Utworzono: 01 czerwiec 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

NAPRZÓD II Skórzec 8 : 2 OLIMPIA Latowicz

Jakub WróbelPaweł PerkućWojciech StępieńBramki samobójcze

                                                                   Skład :Grzybowski - Łasocha, Redosz, Stosio, Stępień, Wróbel, Izdebski, Perkuć

 
Utworzono: 01 czerwiec 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06

WICHER Sadowne 0 : 5 NAPRZÓD Skórzec

Karwowski  Adam Bramka samobójcza

Skład:Bartosz Pipowski - Banasiewicz Kacper Końca Kacper, Kędziora Adrian , Kużma Piotr - Kępkowicz Kacper, Mańkowski Patryk, Zaucha Adam - Karwowski Adam

 

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss