Utworzono: 29 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: Informacje

Bieg odbędzie się w dniu 5 listopada 2017 roku.( niedziela) 

  • Start biegów:
  • Biegi dziecięce:  13:15 dziewczynki klasy I-III szkoły podstawowej
  • 13:20 chłopcy klasy I-III szkoły podstawowej 
  • 13:25 dziewczynki klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • 13:30 chłopcy klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • Bieg główny 14:00 Start honorowy biegu na 5 km oraz NW 
  • 14:05 Start ostry biegu na 5 km 14:15 Start Marszu NW
  • Elektroniczne zapisy (kliknij)
 
Utworzono: 29 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

NAPRZÓD Skórzec 10 : 6 OLIMP Stok Lacki

 

 
Utworzono: 28 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

NAPRZÓD Skórzec 2-6 LKS Promna

  Kisiel Jarosław  Utnicki Marcin

 
Utworzono: 27 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News-Juniorzy Starsi 96/98

 MOSiR I Mińsk Mazowiecki 9 : 0 NAPRZÓD Skórzec

 
Utworzono: 15 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

NAPRZÓD Skórze 2 : 4 Oscar Przysucha

 
Utworzono: 15 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06

NAPRZÓD Skórzec 1 : 5 SĘP Pogoń Siedlce

Kępkowicz Kacper - Kuźma Piotr, Końca Kacper, Kędziora Adrian, Bieńkowski Adam ( Banasiewicz Kacper), Drzewowski Kacper ( Posiadała Bartłomiej ), Zaucha Adam ( Bareja Franciszek), Pipowski Bartosz ( Karwowski Adam)

Pipowski Bartosz

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

MAZUR Karczew 4 : 1 NAPRZÓD Skórzec

skład: Krawczyk - Czerski, A. Chojecki, Kisiel, Zając, Śliwka, K. Chojecki, Paciorek, Chłopek, Dolęga

 

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06


ISKRA Kotuń 3: 1 NAPRZÓD Skórzec

:Kępkowicz Kacper - Kuźma Piotr (20' Bansiewicz Kacper,45' Mróz Kacper), Kędziora Adrian (30'Końca Kacper), Posiadała Bartłomiej (30'Karasiński Bartosz), Bieńkowski Adam (45'Kuźma Piotr) - Zaucha Adam (30' Bareja Franciszek), Drzewowski Kacper, Mańkowski Patryk - Moskwiak Jan (30'Karwowski Adam).

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

MASOVIA Siedlce 1 : 3 NAPRZÓD Skórzec

 
Utworzono: 04 październik 2017 admin
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

CZARNI Węgrów 1:5 NAPRZÓD Skórzec (0:1)

 Karol Chojecki  Marcin Utnicki  Dorian Zając  Jakub Dołęga

: Czerski

 

Podopieczni trenera Kamila Weredy w Półfinale Pucharu Polska na szczeblu OZPN Siedlce pokonali na wyjeździe 5:1 Czarnych Węgrów. Bramki dla Naprzodu strzelili: 2x Chojecki K., 1x Jakub Dołęga, 1x Marcin Utnicki i 1x Dorian Zając.

Naprzód po raz trzeci z rzędu, a piąty w historii klubu wywalczył awans do Finału rozgrywek pucharowych na szczeblu okręgowym.

Dziś w barwach Naprzodu zagrał Adam Chojecki, który powrócił do gry po rocznej przerwie.

Finał Okręgowego Pucharu Polski zaplanowano na 18 października, w którym Naprzód zmierzy się z Pogonią II Siedlce. Tegoroczni finaliści uzyskali prawo gry w kolejnym etapie, którym są zmagania na szczeblu Województwa Mazowieckiego.

Skład: Adamiak - Chmielewski, Skóra, Paciorek, Czerski (62' Całka), Kisiel, Zając (74' Sadowiak), Chojecki A. (68' Gołoś), Kobyliński (46' Chojecki K.), Dołęga (65' Kafara), Utnicki (55' Kruszewski K.)

 

Nastepne Spotkania Seniorzy

Ostatni mecz
IV LIGA grupa Południowa - Kolejka 26
Datum So, 19. Maj. 2018 Beginn 11:00
Oskar Przysucha
Oskar
-:- Statystyki sezonu Naprzód Skórzec
NaprzódStrona internetowa Klubu
Previous Match

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss