Utworzono: 28 marzec 2015 szofer86
ROOT» Kategoria: Newsy
Opublikowano

 

2014

Drużyna Naprzodu r.2009/2010 powstała w listopadzie 2014 roku. Pierwszy trening odbył się 7 listopada 2014 roku. Trenerem drużyny jest Kamil Wereda. Kierownikiem Drużyny jest Pani Aneta Prachnio, a Przedstawicielem Grupy do spotkań z Zarządem Klubu jest Pani Emilia Strzalińska.

2015

Pod koniec marca 2015 roku drużyna oficjalnie otrzymała komplet strojów meczowych (niebieski) oraz koszulkę treningową.

7 listopada 2015 r. drużyna uczestniczyła w pierwszym halowym turnieju piłki nożnej. Naprzód wystawił dwie drużyny. NS I zajał II miejsce, a NS II 13 miejsce. Igor Prachnio został Królem Strzelców.

2016

24 stycznia 2016r. drużyna uczestniczy w turnieju zorganizowanym przez nasz klub. Naprzód II zwycięża w turnieju, a Naprzód I zajmuje V miejsce. Adam Klementowicz Królem Strzelców z 10 bramkami.

13 luty 2016 drużyna uczestniczy w halowym turnieju piłki nożnej w Wyszkowie. Naprzód A wygrywa wszystkie 5 spotkań i zwycięża w całym turnieju, Naprzód B zajmuje V miejsce

20 marca 2016  drużyna uczestniczy w turnieju zorganizowanym przez nasz klub. Naprzód I zajmuje III miejsce, Naprzód II V miejsce. Igor Prachnio z 13 bramkami na koncie zostaje Królem Strzelców. Adam Klementowicz Najlepszym Zawodnikiem Gospodarzy. Mikołaj Dołęga i Kornel Olszewski Najlepszymi Zawodnikami Drużyn.

24 kwietnia 2016 drużyna uczestniczy w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Kobyłce. W turnieju uczestniczy 20 drużyn z różnych części Polski. Wychodzimy z grupy i odpadamy w 1/16.

W maju i czerwcu drużyna rozgrywa spotkania w Deichmann Minimistrzostwa 2016. Po rozgrywkach ligowych plasujemy się na II miesjcu, a w Finale Miejskim ostatecznie zajmujemy III miejsce w turnieju.

19 czerwca uczestniczymy w turnieju SEMP 2009 Cup. Naprzód I zwycięża w całym turnieju, a Naprzód II zajmuje VIII miejsce. Królem Strzelców został Adam Klementowicz z 16 bramkami, a Najlepszym Bramkarzem Turnieju Bartosz Malinowski.

Od sierpnia 2016 ruszyły przygotowania do nowego sezonu 2016/2017. W sezonie 16/17 drużyna będzie uczestniczyła w rozgrywkach ligowych. Na prośbę trenera w lidze będą uczestniczyły dwie nasze drużyny. Na dzień dzisiejszy grupa liczy 23 zawodników.

28 sierpnia uczestniczymy w turnieju w Nadarzynie. Ostatecznie plasujemy się na V miejscu; awans do półfinałów był blisko.

3 września rozegraliśmy pierwsze spotkanie towarzyskie, przeciwnikiem była pierwsza drużyna SEMP-a Pogoń Siedlce.

11 września na boisku w Skórcu odbył się sparing wewnętrzny.

25 września uczestniczymy w turnieju piłki nożnej SEMP CUP 2016 w Siedlcach. Naprzód I na III miejscu, a Naprzód II na VII miejscu. Adam Klementowicz został Królem Strzelców z 14 bramkami.

1 października 2016 drużyna zostaje zaopatrzona w nowy komplet meczowy oraz dresy. 

2 października historyczny debiut w Lidze Żaków U-8. Do ligi zostało zgłoszonych 21 zawodników, których trener podzielił na dwie drużyny NS I i NS II. W I ligowym turnieju NS I odnotował jedno zwycięstwo i trzy przegrane, a NS II odnotował trzy zwycięstwa i jedną przegraną. W Rundzie Jesiennej z zaplanowanych 3 Ligowych Turniejów udało się rozegrać tylko jeden. Pozostałe dwa zaległe rozegramy w Rundzie Wiosennej.

6 listopada uczestniczymy w halowym turnieju OSIR Włochy Cup. Ostatecznie zajmujemy II miejsce, w Finale przegrywamy po rzutach karnych. Adam Klementowicz zostaje Królem Strzelców.

13 listopada uczestniczymy w turnieju r.2008 w Siedlcach. Rywalizację w starszym roczniku kończymy na V miejscu, odnotowując jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy przegrane.

19 listopada uczestniczymy w turnieju Delta Cup. Wygrywamy grupę z kompletem zwycięstw. Po zaciętym meczu ćwierćfinałowym awansujemy do półfinałów. W półfinale niestety przegrywamy z MDK Płock. W meczu o III miejsce przegrywamy z Lechią Tomaszów Mazowiecki i ostatecznie kończymy na niefortunnym IV miejsc.

26 listopada uczestniczymy w turnieju Orzeł Cup 2016 w Siemiatyczach. Grano systemem każdy z każdym na zasadzie ligi. Odnotowujemy 3 zwycięstwa i 4 przegrane. W turnieju nie prowadzono końcowej klasyfikacji. W tym turnieju trener dał szansę pogrania drugiemu składowi.

4 grudnia uczestniczymy w turnieju w Mińsku Mazowieckim r.2008. Naprzód wystawił dwie drużyny. Naprzód  II awansował do ćwierćfinałów, w których o prawo gry w półfinale przegrywamy po rzutach karnych. Naprzód I odpada z turnieju po rozgrywkach grupowych.

11 grudnia organizujemy III edycję Naprzód Cup r.2009, w którym uczestniczyło 10 drużyn. W turnieju nie prowadzono końcowej klasyfikacji. Naprzód I i Naprzód II po rozgrywkach grupowych awansowały do Ekstraligi. W Ekstralidze Naprzody spisały się dobrze wygrywając 5 na 8 meczy. Adam Klementowicz został Królem Strzelców. Jakub Sitarz został Najlepszym Bramkarzem. Mateusz Gołęgowski i Dawid Rzewuski zostali Najlepszymi Zawodnikami Gospodarzy.

17 grudnia uczestniczymy w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Halowej w Kobyłce. Naprzód w Finale pokonał Widok Skierniewice i zwycięża w całym turnieju. Adam Klementowicz otrzymał wyróżnienie - Zawodnik Pierwszej Piątki Turnieju.

2017

14 stycznia uczestniczymy w turnieju halowym Victoria Cup o Puchar Młodego Ratownika VIPMED 24 r.2009. Z grupy wychodzimy na II miejscu. W meczu półfinałowym pokonujemy gospodarzy, a w finale przegrywamy z Wicher Kobyłka. Adam Klementowicz wygrywa Konkurs Żonglerki.

15 stycznia uczestniczymy w turnieju halowym w Kosowie Lackim. Naprzód reprezentowały dwie drużyny. Naprzód I i Naprzód II wygrywaja swoje grupy i awansuja do półfinałów. W półfinałach wygrywamy mecze z Wichrem Sadowne i LZS Starawieś i Finał jest nasz. W finale w meczu po między Naprzodami padł remis 0:0, a o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonali zawodnicy I. Adam Klementowicz z 7 bramkami został Królem Strzelców, a Igor Prachnio został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Drużyny.

22 stycznia odbyła się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej Naprzód Cup r.2009. Naprzód I w Finale pokonał 2:1 Masovie; Naprzód II w meczu o V miejsce pokonał 3:1 Pogoń. Adam Klementowicz - Królem Strzelców, Igor Prachnio i Dominik Dąbrowski - Zawodnikami Gospodarzy, Dominik Wojewódzki i Mikołaj Dołęga - Zawodnikami Drużyn; dodatkowo zaległą statuetkę otrzymał Kornel Olszewski - Zawodnik Drużyny...

28 stycznia bierzemy udział w turnieju piłki nożnej Delta Cup CXLII. W grupie odnotowujemy jedno zwycięstwo oraz dwie przegrane. W dodatkowym meczu pocieszenie niestety odnotowujemy przegrana.

5 luty uczestniczymy w halowym turnieju OSiR Włochy Cup. Na 8 rozegranych spotkań drużyna odnotowuje 7 zwycięstw i 1 remis. W całym turnieju nie straciliśmy bramki!!! Z grupy wychodzimy z I miejsca. W półfinale wygrywamy z RKS Okęcie, a w Finale pokonujemy SF II Warszawa.

11 lutego uczestniczymy w turnieju Irzyk Cup 2017. Kolejny turniej pod balonem. W grupie odnotowujemy remis i dwie przegrane co daje nam prawo gry w Finale B. W Finale B odnotowujemy zwycięstwo i remis. Ostatecznie zajmujemy VI miejsce.

19 lutego odbyła się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej Naprzód Cup r.2009. W Finale bratobójczy pojedynek Naprzodów I i II. Tym razem II pokonała I 1:0. Mikołaj Kiełczykowski i Mateusz Gołęgowski Najlepszymi Zawodnikami Gospodarzy. Jakub Sitarz i Bartosz Malinowski Najlepszymi Zawodnikami Drużyn.

26 lutego uczestniczymy w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Naprzód II wygrywa turniej, wygrywając wszystkie swoje mecz w turnieju. Naprzód I po dobrych meczach zajmuje IX miejsce. Igor Prachnio Najlepszym Zawodnikiem Turnieju.

5 marca uczestniczymy w turnieju r2008 w Tłuszczu. II miejsce w grupie C i awans do ćwierćfinału. W ćwierćfinale przegrywamy z Dolcanem 0:1 i gramy o miejsca V-VIII. W meczu o miejsce V pokonujemy 2:1 AMP Mokotów. Na tle starszych zawodników prezentujemy się dobrze, a przy odrobinie szczęści podium było blisko.

Naprzód rocznik 2009 wystąpi w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej OrtoMedSport CUP Klubowe Mistrzostwa Polski 2017. W roczniku 2009 zagra 80 drużyn z całej Polski. 10 marca odbyła się uroczysta Gala Losowania podczas której nasz klub reprezentował przedstawiciel Zarządu Paweł Cabaj6 i 7 maja odbędą się eliminacje w grupacha awans do Finału uzyska po cztery najlepsze drużyny z każdej grupyFinał odbędzie się na Stadionie Legii Warszawa.

11 marca uczestniczymy w turnieju w Białej Podlaskiej r.2009. W grupie zajmujemy dopiero III miejsce i gramy o miejsce V. W meczu o miejsce V remisujemy z SEMPEM, a w karnych lepsi okazali się Siedlczanie.

18 marca uczestniczymy w halowym turnieju piłki nożnej OSiR Włochy Cup. Naprzód w grupie B zajmuje I miejsce i uzyskuje awans do półfinału. W półfinale wygrywamy z Victoria Sulejówek i awansujemy do Finału. W Finale Naprzód remisuje 0:0 z Junakiem Warszawa, a w rzutach karnych lepsi okazali się przeciwnicy. II miejsce na zakończenie halowych zmagań ZIMA 2017. Wkrótce przechodzimy na boiska i kolejna dawka piłkarskich emocji.

Od 24 marca rozpoczynamy intensywne przygotowania do rozgrywek ligowych. Trener Kamil Wereda zaplanował kilka meczy sparingowych. Pierwszy mecz sparingowy rozegraliśmy z Naprzodem r.2007/2008. W drugim meczu sparingowym zmierzyliśmy się z Pogonią Siedlce r.2008. W trzecim meczu sparingowym przeciwnikiem był SEMP r.2008. Czwartym przeciwnikiem był SEMP r.2009.

31 marca odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W kategorii U-8 zgłosiło się dwie drużyny.
Podopieczni trenera Kamila Weredy pokonali 2:1 SP nr.4 w Siedlcach. Bramki dla Naprzodu strzelili Dominik Dąbrowski oraz Adam Klementowicz.
Naprzód uzyskał awans do rozgrywek na szczeblu mazowieckim. Finał Mazowsza odbędzie się 7 kwietnia w Miętnym.

7 kwietnia w Miętnym odbył się Finał Województwa Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka. Naprzód w grupie C odnotował dwa zwycięstwa i jedna przegrana. Osiagnięte wyniki dały II miejsce w grupie i odpadamy z turnieju.

23 kwietnia odbył się I turniej Ligi Żaków U-8 grupy I. Naprzód I w Mińsku wygrywa trzy mecze inkasujac komplet punktów.

30 kwietnia odbył się I turniej Ligi Żaków U-8 grupy II. Naprzód II odnotowuje dwie przegrane.

6 maja odbyły się Eliminacje Turnieju OrtoMedSport Cup Klubowe Mistrzostwa Polski 2017Eliminacje r.2009 rozegrane zostały na boisku Kompleksu Sportowego im. Jana Pawła II w Mogielnicy. Naprzód odnotował sześć zwycięstw i jedną przegraną. Osiągnięte wyniki dały awans do Wielkiego Finału na Stadionie Legii Warszawa.

7 maja odbył się II turniej Ligi Żaków U-8 g.I. Naprzód I w Siedlcach wygrywa trzy mecze inkasując komplet punktów.

13 maja odbył się II turniej Ligi Żaków U-8 g.II. Naprzód II w Siedlcach odnotował dwie przegrane.

20 maja odbył się III turniej Ligi Żaków U-8 g.I. Naprzód I w Siedlcach odnotował dwa zwycięstwa i jedną przegraną. Naprzód I zapewnił sobie udział w Finale Ligi Żaków.

28 maja odbył się III turniej Ligi Żaków U-8 g.II. Naprzód II w Hucie Mińskiej odnotował dwie przegrane. Naprzód II w II grupie zajął III miejsce i nie zakwalifikował się do Finału Ligi Żaków.

3 czerwca odbył się IV turniej Ligi Żaków U-8 g.I. Naprzód I w Siedlcach odnotował dwa zwycięstw i remis.

11 czerwca na Stadionie Legii Warszawa odbył się Wielki Finał OrtoMedSport Cup Klubowych Mistrzostw Polski 2017. Naprzód w pierwszym meczu przegrał z Gigant Smail i odpadł z dalszej rywalizacji.

15 czerwca odbył się Finałowy Ligowy Turniej Ligi Żaków U-8. W turnieju uczestniczyły cztery najlepsze drużyny z grup I i II: Naprzód I, Masovia Siedlce, APN Mińsk Mazowiecki i SEMP II Siedlce. Naprzód I odnotował dwa zwycięstwa i jeden remis. Podobny wynik uzyskała Masovia Siedlce, jednak Naprzód I miał lepszy bilans bramkowy i zdobył tytuł Mistrza Ligi Żaków U-8 sezon 2016/2017.

17 czerwca uczestniczymy w turnieju BEKSA Cup. Naprzód odnotowuje osiem zwycięstw i jeden remis co daje nam I miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju. Bartosz Malinowski Najlepszym Bramkarzem Turnieju, a Adam Klementowicz został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Drużyny.

25 czerwca w Sokołowie Podlaskim odbywa się Zakończenie Sezonu 2016/2017. Trener podsumował świetny sezon naszej drużyny. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkową statuetkę za godne reprezentowanie klubu. Dodatkowo rozstrzygnięto konkurs Król Frekwencji.

Ostatnim akcentem drużyny w sezonie 2016/2017 był trzydniowy turniej na Mazurach Ryn Cup 2017. Naprzód w turnieju zajął III miejsce. Igor Prachnio został wybrany do Drużyny Turnieju. 

 

Od sierpnia 2017 ruszyły przygotowania do nowego sezonu 2017/2018. W sezonie 17/18 drużyna będzie uczestniczyła w rozgrywkach ligowych. Na prośbę trenera w lidze będą uczestniczyły dwie nasze drużyny.

 

20 sierpnia rozegraliśmy sparing z Wilgą Garwolin. Turniej Letni Naprzód Cup został przełożony na 28 sierpnia z powodów opadów deszczu.

28 sierpnia udało nam się zorganizować turniej piłki nożnej Letni Naprzód Cup. W turnieju udział wzięło 14 drużyn, w tym dwie Naprzodu r.2009 oraz jedna Naprzodu r.2010. Najlepszą drużyną był MOSiR Mińsk Mazowiecki, który w Finale pokonał 1:0 SEMP-a. III miejsce zajęła drużyna Masovii, która po długiej serii rzutów karnych pokonała Naprzód II. Naprzód I uplasował się na V miejscu pokonując w decydującym spotkaniu Pogoń. W Naprzodzie r.2010 zagrała dwójka naszych zawodników Bartek Zając i Michał Klementowicz, która zajęła XIV miejsce. Najlepszymi zawodnikami drużyn zostali Dawid Rzewuski, Mateusz Gołęgowski, Dominik Dąbrowski, Igor Prachnio, Michał Kelementowicz, Bartosz Zając. 

We wrześniu zainaugurowaliśmy swój drugi sezon w rozgrywkach ligowych. Po raz kolejny w lidze grają dwie drużyny. Małe podsumowanie w wykonaniu Naprzodów po ostatnim ligowym turniej.

 

Naprzód I wygrywa grupę I i uzyskuje awans do I Ligi Żaków. W 30 spotkaniach odnotowaliśmy: 20 zwycięstw, 7 remisów oraz 3 przegrane. Bilans bramkowy: 67 bramek strzelonych przy 23 bramkach straconych.

Naprzód II w grupie III uplasował się na II miejscu co dało awans do I Ligi Żaków. W 30 spotkaniach odnotowaliśmy: 16 zwycięstw, 8 remisów oraz 6 przegranych. Bilans bramkowy: 46 bramek strzelonych przy 17 bramkach straconych. 

Nastepne Spotkania Seniorzy

Ostatni mecz
IV LIGA grupa Południowa - Kolejka 26
Datum So, 19. Maj. 2018 Beginn 11:00
Oskar Przysucha
Oskar
-:- Statystyki sezonu Naprzód Skórzec
NaprzódStrona internetowa Klubu
Previous Match

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss