Terminarz : %1$s: all teams | II Liga Orliki (07/08)


KOL Data Godz. Gospodarz Rezultat Goście
1 14.04.2018 11:00 h Olimp Stok Lacki 2 - 13 Naprzód Skórzec
1 17.04.2018 16:00 h Olimpia Latowicz 8 - 4 Kolektyw Oleśnica
2 23.04.2018 16:00 h Kolektyw Oleśnica 2 - 11 Naprzód Skórzec
2 25.04.2018 11:00 h Olimpia Latowicz 2 - 6 Olimp Stok Lacki
3 28.04.2018 10:00 h Naprzód Skórzec 10 - 5 Olimpia Latowicz
3 28.04.2018 13:00 h Olimp Stok Lacki 7 - 3 Kolektyw Oleśnica
4 05.05.2018 10:00 h Naprzód Skórzec 10 - 4 Olimp Stok Lacki
4 07.05.2018 16:30 h Kolektyw Oleśnica _ - _ Olimpia Latowicz
5 12.05.2018 10:00 h Naprzód Skórzec _ - _ Kolektyw Oleśnica
5 12.05.2018 13:00 h Olimp Stok Lacki _ - _ Olimpia Latowicz
6 18.05.2018 16:30 h Kolektyw Oleśnica _ - _ Olimp Stok Lacki
6 20.05.2018 13:00 h Olimpia Latowicz _ - _ Naprzód Skórzec

Nastepne Spotkania Seniorzy

Ostatni mecz
IV LIGA grupa Południowa - Kolejka 26
Datum So, 19. Maj. 2018 Beginn 11:00
Oskar Przysucha
Oskar
-:- Statystyki sezonu Naprzód Skórzec
NaprzódStrona internetowa Klubu
Previous Match

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss