Tabela(e): II Liga Orliki (07/08) | II Liga Orliki (07/08)



Pozycja   Zespół Rozegrane Zwycięstwa RemisyPorażki Punkty Zdobyte StraconeRóznica
1 bez zmian (1) Naprzód Skórzec 4 4 0 0 12 44 13 31
2 bez zmian (2) Olimp Stok Lacki 4 2 0 2 6 19 28 -9
3 bez zmian (3) Olimpia Latowicz 3 1 0 2 3 15 20 -5
4 bez zmian (4) Kolektyw Oleśnica 3 0 0 3 0 9 26 -17


  (Mistrz)Awans I liga    Ulubiony zespół 

Rozegrane = Rozegrane Zwycięstwa = Zwycięstwa Remisy = Remisy Porażki = Porażki Punkty = Punkty Zdobyte = Bramki zdobyte Stracone = Bramki stracone Róznica = Różnica

Nastepne Spotkania Seniorzy

Ostatni mecz
IV LIGA grupa Południowa - Kolejka 26
Datum So, 19. Maj. 2018 Beginn 11:00
Oskar Przysucha
Oskar
-:- Statystyki sezonu Naprzód Skórzec
NaprzódStrona internetowa Klubu
Previous Match

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss