Tabela(e): IV LIGA grupa Południowa



Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 bez zmian (1) Pilica Białobrzegi 15 11 2 2 35 32 9 23
2 awans (3) Mszczonowianka Mszczonów 15 10 1 4 31 35 22 13
3 spadek (2) Broń Radom 15 9 3 3 30 40 20 20
4 bez zmian (4) Oskar Przysucha 15 8 3 4 27 36 21 15
5 bez zmian (5) Sparta Jazgarzew 15 9 0 6 27 35 30 5
6 bez zmian (6) Błonianka Błonie 15 8 2 5 26 32 24 8
7 bez zmian (7) Energia Kozienice 15 8 1 6 25 27 26 1
8 bez zmian (8) Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 7 3 5 24 33 17 16
9 awans (10) Mazur Karczew 15 6 5 4 23 31 21 10
10 spadek (9) Wilga Garwolin 15 6 3 6 21 22 30 -8
11 awans (12) MKS Piaseczno 15 5 3 7 18 21 24 -3
12 spadek (11) Drogowiec Jedlińsk 15 5 2 8 17 22 21 1
13 bez zmian (13) Znicz II Pruszków 15 3 4 8 13 19 30 -11
14 bez zmian (14) LKS Promna 15 2 2 11 8 18 44 -26
15 awans (16) Naprzód Skórzec 15 2 2 11 8 22 53 -31
16 spadek (15) Perła Złotokłos 15 1 4 10 7 10 43 -33


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss