Roster: Naprzód Skórzec [NS] | Młodziki U-13 RJ 17/18



 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Bramka Karne Czerwona kartka Żółta kartka
Kacper Kępkowicz   Kacper Kępkowicz 17. grudzień 2006 (11) 1 1 0 0 60 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Marcel Paciorek   Marcel Paciorek 19. maj 2005 (12) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Bieńkowski   Adam Bieńkowski - 1 1 0 0 60 0 0 0 1 0
Adrian Kędziora   Adrian Kędziora - 1 1 0 0 60 0 0 0 0 0
Kacper Końca   Kacper Końca 06. sierpień 2005 (12) 1 1 0 0 60 0 0 0 0 0
Bartosz Posiadała   Bartosz Posiadała 03. marzec 2006 (11) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0 1 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Franciszek Bareja   Franciszek Bareja - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Szymon Cegiełko   Szymon Cegiełko - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Banasiewicz   Kacper Banasiewicz 09. listopad 2005 (12) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Drzewowski   Kacper Drzewowski 28. wrzesień 2006 (11) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Piotr Kuźma   Piotr Kuźma 23. sierpień 2006 (11) 1 1 0 0 60 0 0 0 0 0
Patryk Mańkowski   Patryk Mańkowski - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Dawid Okrzejski   Dawid Okrzejski - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Piotr Wysocki   Piotr Wysocki - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Karwowski   Adam Karwowski 15. październik 2005 (12) 1 1 0 0 60 0 0 0 1 0
Janusz Moskwiak   Janusz Moskwiak - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Bartosz Pipowski   Bartosz Pipowski 22. październik 2005 (12) 1 1 0 0 60 0 0 0 4 0
Jakub Waszczak   Jakub Waszczak 21. wrzesień 2006 (11) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Rafał Wróbel   Rafał Wróbel 12. luty 2005 (13) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adam Zaucha   Adam Zaucha - 1 1 0 0 60 0 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0 5 0

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss