Terminarz : %1$s: Naprzód I Skórzec | Orlik U-10 r2007 NS I 16/17


KOL Match Name Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 03.09.2016 11:00 h Promyk Sobolew - Naprzód I Skórzec9 - 7 Przegrana
2 Kolejka 2 10.09.2016 14:00 h Naprzód I Skórzec - Orzeł Unin10 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 18.09.2016 13:30 h Olimpia Latowicz - Naprzód I Skórzec2 - 11 Wygrana
4 Kolejka 4 25.09.2016 14:30 h Piorun Lipówki - Naprzód I Skórzec8 - 7 Przegrana
5 Kolejka 5 01.10.2016 14:00 h Naprzód I Skórzec - Wilga Miastków2 - 7 Przegrana
6 Kolejka 6 08.10.2016 11:00 h Naprzód I Skórzec - Promyk Sobolew1 - 15 Przegrana
7 Kolejka 7 16.10.2016 12:00 h Orzeł Unin - Naprzód I Skórzec1 - 1 Remis
8 Kolejka 8 22.10.2016 14:00 h Naprzód I Skórzec - Olimpia Latowicz8 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 29.10.2016 14:00 h Naprzód I Skórzec - Piorun Lipówki13 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 06.11.2016 13:30 h Wilga Miastków - Naprzód I Skórzec5 - 1 Przegrana

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss