Terminarz : %1$s: Pogoń II Siedlce | Orliki U-11 13/14


KOL Match Name Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 31.08.2013 17:30 h Pogoń II Siedlce - Pogoń Siedlce5 - 11 Przegrana
2 Kolejka 2 08.09.2013 13:00 h MOSiR Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce6 - 10 Wygrana
3 Kolejka 3 14.09.2013 17:30 h Pogoń II Siedlce - Hutnik Huta Czechy3 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 21.09.2013 17:30 h UKS 9 Siedlce - Pogoń II Siedlce12 - 1 Przegrana
5 Kolejka 5 29.09.2013 13:00 h Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn7 - 1 Wygrana
6 Kolejka 6 05.10.2013 17:30 h Victoria Kałuszyn - Pogoń II Siedlce2 - 14 Wygrana
7 Kolejka 7 13.10.2013 13:00 h Pogoń II Siedlce - Szóstka Mińsk Mazowiecki8 - 3 Wygrana
8 Kolejka 8 20.10.2013 15:30 h Naprzód Skórzec - Pogoń II Siedlce3 - 7 Wygrana
9 Kolejka 9 26.10.2013 17:30 h Pogoń II Siedlce - Błękitni Stoczek Węgrowski14 - 0 Wygrana
10 Kolejka 10 12.04.2014 15:30 h Pogoń Siedlce - Pogoń II Siedlce2 - 1 Przegrana
11 Kolejka 11 26.04.2014 15:30 h Pogoń II Siedlce - MOSiR Mińsk Mazowiecki4 - 6 Przegrana
12 Kolejka 12 03.05.2014 15:30 h Hutnik Huta Czechy - Pogoń II Siedlce6 - 16 Wygrana
13 Kolejka 13 10.05.2014 15:30 h Pogoń II Siedlce - UKS 9 Siedlce1 - 10 Przegrana
14 Kolejka 14 17.05.2014 15:30 h Wektra Zbuczyn - Pogoń II Siedlce4 - 4 Remis
15 Kolejka 15 25.05.2014 11:00 h Pogoń II Siedlce - Victoria Kałuszyn6 - 1 Wygrana
16 Kolejka 16 31.05.2014 10:00 h Szóstka Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce1 - 5 Wygrana
17 Kolejka 17 09.06.2014 19:00 h Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec9 - 3 Wygrana
18 Kolejka 18 14.06.2014 15:30 h Błękitni Stoczek Węgrowski - Pogoń II Siedlce_ - _

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss