Terminarz : %1$s: Naprzód I Skórzec | Liga Żaków U-9 g.I RJ


KOL Match Name Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 09.09.2017 11:00 h Olimpia Latowicz - Naprzód I Skórzec1 - 4 Wygrana
1 Kolejka 1 09.09.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - APN Mińsk Mazowiecki1 - 0 Wygrana
1 Kolejka 1 09.09.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Jutrzenka Cegłów3 - 2 Wygrana
1 Kolejka 1 09.09.2017 11:00 h SEMP III Pogoń Siedlce - Naprzód I Skórzec0 - 3 Wygrana
1 Kolejka 1 09.09.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Piorun Lipówki2 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 24.09.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Jutrzenka Cegłów1 - 1 Remis
2 Kolejka 2 24.09.2017 11:00 h APN Mińsk Mazowiecki - Naprzód I Skórzec0 - 0 Remis
2 Kolejka 2 24.09.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Piorun Lipówki4 - 0 Wygrana
2 Kolejka 2 24.09.2017 11:00 h Olimpia Latowicz - Naprzód I Skórzec0 - 4 Wygrana
2 Kolejka 2 24.09.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - SEMP III Pogoń Siedlce0 - 0 Remis
3 Kolejka 3 01.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - SEMP III Pogoń Siedlce2 - 1 Wygrana
3 Kolejka 3 01.10.2017 11:00 h Olimpia Latowicz - Naprzód I Skórzec0 - 6 Wygrana
3 Kolejka 3 01.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Piorun Lipówki4 - 0 Wygrana
3 Kolejka 3 01.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Jutrzenka Cegłów0 - 2 Przegrana
3 Kolejka 3 01.10.2017 11:00 h APN Mińsk Mazowiecki - Naprzód I Skórzec1 - 0 Przegrana
4 Kolejka 4 15.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Olimpia Latowicz2 - 2 Remis
4 Kolejka 4 15.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Jutrzenka Cegłów2 - 2 Remis
4 Kolejka 4 15.10.2017 11:00 h APN Mińsk Mazowiecki - Naprzód I Skórzec1 - 1 Remis
4 Kolejka 4 15.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - SEMP III Pogoń Siedlce1 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 15.10.2017 11:00 h Piorun Lipówki - Naprzód I Skórzec0 - 5 Wygrana
5 Kolejka 5 21.10.2017 11:00 h Jutrzenka Cegłów - Naprzód I Skórzec0 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 21.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Piorun Lipówki4 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 21.10.2017 11:00 h APN Mińsk Mazowiecki - Naprzód I Skórzec2 - 0 Przegrana
5 Kolejka 5 21.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Olimpia Latowicz4 - 1 Wygrana
5 Kolejka 5 21.10.2017 11:00 h SEMP III Pogoń Siedlce - Naprzód I Skórzec1 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 29.10.2017 11:00 h SEMP III Pogoń Siedlce - Naprzód I Skórzec2 - 2 Remis
6 Kolejka 6 29.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - Piorun Lipówki3 - 0 Wygrana
6 Kolejka 6 29.10.2017 11:00 h Olimpia Latowicz - Naprzód I Skórzec0 - 3 Wygrana
6 Kolejka 6 29.10.2017 11:00 h Jutrzenka Cegłów - Naprzód I Skórzec1 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 29.10.2017 11:00 h Naprzód I Skórzec - APN Mińsk Mazowiecki3 - 2 Wygrana

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss