Błąd
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_points
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_playedasc
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_diff
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_for
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_points
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_playedasc
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_diff
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_for
Info o zespole: Hutnik Huta Czechy | II Liga Młodziki (05/06)

Hutnik Huta Czechy
Nazwa klubu Hutnik Huta Czechy
Nazwa zespołu : Hutnik Huta Czechy
Nazwa krótka : Hu
Strona www zespołu :

 Historia
Sezon Liga Pozycja Rozegrane Punkty Z/R/P Bramki Zawodnicy
2013/14 Puchar Polski 13/14 20 1 0 0/0/1 1:3 0
2016/17 Liga Okręgowa 2 30 68 21/5/4 87:38 0
2013/14 Orliki U-11 13/14 6 1 0 0/0/1 8:9 0
2015/2016 Trampkarze U-14 5 9 5 1/2/6 12:46 0
2011 Turniej Halowe 27 0 0 0/0/0 0:0 0
2015/2016 Puchar Polski 2015/2016 6 1 0 0/0/1 0:2 0
2012/2013 Puchar Polski 21 1 1 0/0/1 1:1 0
2014/2015 Puchar Polski 16 1 0 0/0/1 3:4 0
18/19 II Liga Okręgowa 6 3 1 0/1/2 2:6 0
2012/2013 LIGA OKRĘGOWA 2012/2013 11 30 35 11/2/17 58:72 0
2014/2015 Młodziki U-13 7 11 3 1/0/10 8:98 0
2017/2018 Liga Żaków U-8 3 6 5 1/2/3 4:6 0
2010/2011 Puchar Polski 7 2 3 1/0/1 7:2 0
2014/2015 Seniorzy Liga Okręgowa 2014/15 5 30 47 13/8/9 67:46 0
2016/2017 PUCHAR POLSKI 16/17 16 2 3 1/0/1 4:5 0

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss