Roster: Naprzód I Skórzec [Na] | Orlik U-10 r2007 NS I 16/17



 Bramkarz Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Bramka Karne Czerwona kartka Żółta kartka
Piotr Kowalczyk POLSKA Piotr Kowalczyk - 5 5 0 0 450 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0 0
 Obrońca Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Bartosz Stosio POLSKA Bartosz Stosio (9) 6 6 0 0 540 0 0 0 2 0
Igor Grzybowski Igor Grzybowski - 6 4 2 1 420 0 0 0 4 0
Całkow. 0 0 0 6 0
 Pomocnik Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Maciek Kępkowicz POLSKA Maciek Kępkowicz - 6 6 0 2 390 0 0 0 22 0
Wojciech Stępień POLSKA Wojciech Stępień (10) 6 5 1 2 390 0 0 0 2 0
Hubert Prachnio Hubert Prachnio - 5 1 4 0 420 0 0 0 1 0
Mateusz Redosz Mateusz Redosz - 6 6 0 1 450 0 0 0 21 0
Szymon Łasocha POLSKA Szymon Łasocha - 5 5 0 0 450 0 0 0 1 0
Całkow. 0 0 0 47 0
 Napastnik Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Jakub Wróbel POLSKA Jakub Wróbel - 5 5 0 1 360 0 0 0 8 0
Całkow. 0 0 0 8 0

 Sztab Naprzód I Skórzec [Naprzód I Skórzec]

Członek sztabu  Wiek: Funkcja członka sztabu
Jakub Sterna POLSKA Jakub Sterna - Członek JL_F_COACH
Funkcja Trener

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss