Roster: Naprzód I Skórzec [Na] | Orlik U-10 r2007 NS I 16/17



 Bramkarz Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Bramka Karne Czerwona kartka Żółta kartka
Piotr Kowalczyk POLSKA Piotr Kowalczyk - 5 5 0 0 450 0 0 0 0
Całkow. 0 0 0 0
 Obrońca Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Bartosz Stosio POLSKA Bartosz Stosio (9) 6 6 0 0 540 0 0 0 2 0
Igor Grzybowski Igor Grzybowski - 6 4 2 1 420 0 0 0 4 0
Całkow. 0 0 0 6 0
 Pomocnik Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Maciek Kępkowicz POLSKA Maciek Kępkowicz - 6 6 0 2 390 0 0 0 22 0
Wojciech Stępień POLSKA Wojciech Stępień (9) 6 5 1 2 390 0 0 0 2 0
Hubert Prachnio Hubert Prachnio - 5 1 4 0 420 0 0 0 1 0
Mateusz Redosz Mateusz Redosz - 6 6 0 1 450 0 0 0 21 0
Szymon Łasocha POLSKA Szymon Łasocha - 5 5 0 0 450 0 0 0 1 0
Całkow. 0 0 0 47 0
 Napastnik Wiek: Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. Played Żółta kartka Czerwona kartka Asysta Bramka Karne
Jakub Wróbel POLSKA Jakub Wróbel - 5 5 0 1 360 0 0 0 8 0
Całkow. 0 0 0 8 0

 Sztab Naprzód I Skórzec [Naprzód I Skórzec]

Członek sztabu  Wiek: Funkcja członka sztabu
Jakub Sterna POLSKA Jakub Sterna - Członek JL_F_COACH
Funkcja Trener

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss