Rezultaty kolejki: Turnieje Halowe r.02/04 2011
Rezultaty kolejki - Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej r.2003 Biała Podlaska (18.12.2011)


154 Zespół(y) pauzujące Orzeł Wierzbica, Mazowsze Grójec, Mszczonowianka Mszczonów, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, UKS Łady, Polonia Iłża, Żyrardowianka Żyrardów, KS Janików-Kozienice, Skra Obory, Pilica Białobrzegi, Naprzód Zielonki, Zwolenianka Zwoleń, Znicz II Pruszków, Sparta Jazgarzew, KS Start Radom, Start Radom, KS Piaseczno, Huragan Wołomin, Champion Pionki, Hutnik Warszawa, Okęcie Warszawa, Varsovia Warszawa, Orzeł Goleszyn, Korona Ostrołęka, CWKS Legia Warszawa, OSiR Sokołów Podlaski, AP Jeruzal, , Jabłonianka Jabłonna.L, Czarni Węgrów, Pogoń II Siedlce, Sęp Żelechów, Grodzisk Krzymosze, MKS Małkinia, ŁKS Łochów, Hutnik Huta Czechy, Orzeł Unin, Snajper Sośninka, Liwia Łochów, LKS Ostrówek, Podlasie Sokołów Pod, Zryw Sobolew, Rywal Ruchna, Zorza Sterdyń, Podlasie Sokołów Podl, Life Siennica, UKS 1 Węgrów II, UKS 1 Węgrów III, Akademia Orlika Miedzna, Victoria Sulejówek, Orzeł Łosice, Błyskawica Warszawa, Ostrovia Ostrów Mazowiecki, Orzeł II Łosice, ZSP Węgrów, Mazovia Mińsk Maz, KS Wesoła, Radomiak Radom II, Lider Wocławek, ANPER Nowa Wieś, Promyk Sobolew II, Junak Warszawa, Promyk Sobolew I, Polonez Mordy, Wilga Garwolin, ULKS Gołąbek, Tęcza Stanisławów, KP Piaseczno, Naprzód Skórzec, Tygrys Huta Mińska, Korona Olszyc, Mazowia Mińsk Mazowiecki, Orzeł U, Tajfun Jartypory, Huragan Wilczonek, Dąbrówka Mińsk Mazowiecki, Pogoń Siedlce, Miedzanka Miedzna, Victoria Kałuszyn, Naprzód Skórzec I, Naprzód II Skórzec , UKS "1" Węgrów, Podlasie Sokołów Podlaski () (38), TOP-54 Biała Podlska, UKS 9 Siedlce, UKS "9"Siedlce, Płomień Dębe Wielkie, Kolektyw Oleśnica, Herkules Nowe Osiny, Olimpia Latowicz, Tęcza Korczew, Victoria II Kałuszyn, Wicher Sadowne, Juve Warszawa, MKS Mławianka Mława, Pro Future Łomianki, UKS Dobre, Orzeł Siemiatycze, PKS Radość, UKS 6 Mińsk Mazowiecki, Legia Warszawa, Dragon Warszawa, Gwardia Warszawa, UKS Borzęcin, Mazovia Tomaszów Maz., Unia Warszawa, KS Wesoła 2004, KS Wesoła A, Czerwone Smoki, Legion Warszawa, AP Domaradzki, Milan Milanówek, GKP Targówek, Znicz I Pruszków, TOP 54 Biała Podlaska, , UKS 9 Siedlce r.03, TOP 54 Biała Podlaska I, Jagiellonia Białystok II, Jagiellonia Białystok I, Orlik Lubartów, Life II Siennica, Dąbrówka II Mińsk Mazowiecki, Junior Radom, Radomiak II Radom, Widok Lublin, SEMP Ursynów, Motor Lublin, AP 21 Kraków, APN Ostrołęka, Pogoń Siedlce I, MKS Ryki, Orlęta Radzyń Podlaski, Huragan Międzyrzec Podlaski, , Start Otwock, SP 6 Siedlce, , Bug City Brześć, , URSUS Warszawa, Wilga Miastków, Jutrzenka Cegłów, mos, MOSiR Mińsk Mazowiecki, Promyk Sobolew, Pogoń SIedlce r.02, , Miedzanka Miedna, Legion Grębków, Świt Barcząca, Fenix Siennica, AMPlus Łuków, Hubertus Zalesie Górne

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss