Tabela(e): PUCHAR POLSKI 16/17



Pozycja   Zespół Pl W D L Pts SF SA +/-
1 awans (2) Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4 4 0 0 12 14 0 14
2 spadek (1) Naprzód Skórzec 5 4 0 1 12 20 6 14
3 bez zmian (3) Świt Barcząca 4 3 0 1 9 14 7 7
4 bez zmian (4) Mazovia Mińsk Maz 3 2 0 1 7 13 2 11
5 bez zmian (5) Podlasie Sokołów Pod 4 3 0 1 7 13 10 3
6 bez zmian (6) Wektra Zbuczyn 3 2 0 1 5 13 4 9
7 bez zmian (7) Zryw Sobolew 4 2 1 1 5 6 8 -2
8 bez zmian (8) Tęcza Korczew 2 1 0 1 4 5 4 1
9 bez zmian (9) Wilga Miastków 3 2 0 1 4 6 9 -3
10 awans (25) Grom Warszawa 1 1 0 0 3 3 0 3
11 spadek (10) Victoria Kałuszyn 2 1 0 1 3 13 7 6
12 spadek (11) Czarni Węgrów 2 1 0 1 3 6 3 3
13 spadek (12) Pogoń II Siedlce 2 1 0 1 3 4 1 3
14 spadek (13) Kolektyw Oleśnica 2 1 0 1 3 4 2 2
15 spadek (14) Hetman Sulbiny 2 1 0 1 3 4 4 0
16 spadek (15) Hutnik Huta Czechy 2 1 0 1 3 4 5 -1
17 spadek (16) Orzeł Unin 2 1 0 1 3 2 4 -2
18 spadek (17) LUKS Ruda Wolińska 2 1 0 1 3 7 12 -5
19 spadek (18) Hutnik II Huta Czechy 2 1 0 1 3 3 9 -6
20 spadek (19) Dragon Miętne 2 1 0 1 3 2 8 -6
21 spadek (20) Walencja Walercin 2 1 0 1 3 5 12 -7
22 spadek (21) Fenix Siennica 1 0 0 1 1 3 3 0
23 spadek (22) Jabłonianka Jabłonna.L 1 0 0 1 1 2 2 0
24 spadek (23) Tajfun Jartypory 1 0 1 0 1 1 1 0
25 spadek (24) ULKS Gołąbek 2 1 0 1 1 4 7 -3
26 bez zmian (26) Płomień Dębe Wielkie 1 0 0 1 0 2 3 -1
27 bez zmian (27) MKS Małkinia 1 0 0 1 0 1 2 -1
- bez zmian (27) Niwa Tęczki 1 0 0 1 0 1 2 -1
- bez zmian (27) Tęcza Stanisławów 1 0 0 1 0 1 2 -1
30 bez zmian (30) Sęp Żelechów 1 0 0 1 0 3 5 -2
31 bez zmian (31) Piorun Lipówki 1 0 0 1 0 4 7 -3
32 bez zmian (32) Polonez Mordy 1 0 0 1 0 1 4 -3
- bez zmian (32) Tygrys Huta Mińska 1 0 0 1 0 1 4 -3
34 bez zmian (34) Jupiter Koszewnica 1 0 0 1 0 0 3 -3
- bez zmian (34) Kosovia Kosów Lacki 1 0 0 1 0 0 3 -3
- bez zmian (34) Legion Grębków 1 0 0 1 0 0 3 -3
37 bez zmian (37) Wicher Sadowne 1 0 0 1 0 0 4 -4
38 bez zmian (38) Jastrząb Żeliszew 1 0 0 1 0 0 6 -6
39 bez zmian (39) Zryw II Sobolew 1 0 0 1 0 0 7 -7


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation 

Pl = Rozegrane W = Zwycięstwa D = Remisy L = Porażki Pts = Punkty SF = Bramki zdobyte SA = Bramki stracone +/- = Różnica

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss