Błąd
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_points
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_playedasc
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_diff
  • Niepoprawne kryteria sortowania tabeli: Jl_for
Tabela(e): SPARINGI ZIMA 2012



Pozycja   Zespół JL_PLAYED JL_WINS JL_TIES JL_LOSSES JL_POINTS JL_SCOREFOR JL_SCOREAGAINST JL_DIFF
1 bez zmian (1) Naprzód Skórzec
2 bez zmian (2) TOP-54 Biała Podlska
3 bez zmian (3) Dolcan II Ząbki
- bez zmian (3) Dwernicki Stoczek Łukowski
- bez zmian (3) Grodzisk Krzymosze
- bez zmian (3) Huragan Międzyrzec Podlaski
- bez zmian (3) Mazovia Mińsk Maz
- bez zmian (3) Miedzanka Miedzna
- bez zmian (3) Naprzód II Skórzec
- bez zmian (3) Orlęta Łuków
- bez zmian (3) Orzeł Łosice
- bez zmian (3) Pogoń II Siedlce
- bez zmian (3) Tajfun Jartypory
- bez zmian (3) ULKS Gołąbek
- bez zmian (3) Zorza Sterdyń


  Champions    Champions League    Qualification Champions League    Europa League    UI Cup    Relegation    Ulubiony zespół 

Pl = COM_JOOMLEAGUE_JL_PLAYED W = COM_JOOMLEAGUE_JL_WINS D = COM_JOOMLEAGUE_JL_TIES L = COM_JOOMLEAGUE_JL_LOSSES Pts = COM_JOOMLEAGUE_JL_POINTS SF = COM_JOOMLEAGUE_JL_SCOREFOR SA = COM_JOOMLEAGUE_JL_SCOREAGAINST +/- = COM_JOOMLEAGUE_JL_DIFF

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss