Utworzono: 22 styczeń 2018 admin
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

Podopieczni trenera Kamila Weredy w ramach przygotowań do Rundy Wiosennej IV ligi uczestniczyli w dwóch turniejach halowych. 7 stycznia Naprzód zajął II miejsce w turnieju Płomień Cup 2018. W grupie Naprzód odnotował trzy zwycięstwa 2:1 z FC Albatros (2x Chmielewski), 2:0 z Wybrzeże Klatki Schodowej (2x Chłopek), 8:0 z LKS Rzakta (2x Utnicki, 2x Chmielewski, Kruszewski M., Kafara, Chłopek, Chojecki K.) oraz dwa remisy 1:1 z KS Łapanka (Kruszewski K.) i 1:1 z Galacticos (Chmielewski). Osiągnięte wyniki dały awans do fazy pucharowej.

W ćwierćfinale Naprzód pokonał 1:0 Sami Swoi (Chojecki K.). W półfinale Naprzód pokonał 1:0 The Blues (Chmielewski). W Finale Naprzód przegrał 0:6 z KS Łapanka. 

20 stycznia Naprzód zajął III miejsce w Memoriale Artura Osypiuka. Naprzód w grupie odnotował dwa zwycięstwa 4:3 z Mazowsze Stężyca (2x Chmielewski, Chojecki A., Utnicki), 3:1 z Gryf Policzna (Kruszewski M., Kruszewski K., Kafara) oraz jedną przegraną 0:5 z Powiślak Końskowola. Osiągnięte wyniki dały awans do półfinału. 

W półfinale Naprzód przegrał 1:3 z Orlęta Łuków (Kafara). W meczu o III miejsce Naprzód pokonał 3:1 Zryw Sobolew (2x Kafara, Kruszewski M.).

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Broń Radom 24 50 ?
2 Mszczonowianka Mszczonów 24 49 ?
3 Pilica Białobrzegi 23 46 ?
4 Oskar Przysucha 24 46 ?
5 Mazur Karczew 25 45 ?
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 43 ?
7 Błonianka Błonie 24 42 ?
8 Energia Kozienice 24 41 ?
9 Sparta Jazgarzew 24 37 ?
10 Drogowiec Jedlińsk 24 33 ?
11 MKS Piaseczno 24 29 ?
12 Wilga Garwolin 24 27 ?
13 Znicz II Pruszków 24 21 ?
14 LKS Promna 24 12 ?
15 Perła Złotokłos 24 10 ?
16 Naprzód Skórzec 24 9 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Ostatni Mecz
II Liga Orliki (07/08) - Kolejka 6
Datum N, 20. Maj. 2018 Beginn 13:00
Olimpia Latowicz
Olimpia
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0
# Zespół MP PTS
1 Naprzód Skórzec 4 12
2 Olimp Stok Lacki 4 6
3 Olimpia Latowicz 3 3
4 Kolektyw Oleśnica 3 0

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Mateusz Chmielewski Mateusz Chmielewski 28
2 Jakub Wróbel Jakub Wróbel 5
3 Aleksander Kluczek Aleksander Kluczek 3
4 Bartosz Mazurek Bartosz Mazurek 2
5 Adrian Czwujdak Adrian Czwujdak 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss