Utworzono: 22 styczeń 2018 admin
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

Podopieczni trenera Kamila Weredy w ramach przygotowań do Rundy Wiosennej IV ligi uczestniczyli w dwóch turniejach halowych. 7 stycznia Naprzód zajął II miejsce w turnieju Płomień Cup 2018. W grupie Naprzód odnotował trzy zwycięstwa 2:1 z FC Albatros (2x Chmielewski), 2:0 z Wybrzeże Klatki Schodowej (2x Chłopek), 8:0 z LKS Rzakta (2x Utnicki, 2x Chmielewski, Kruszewski M., Kafara, Chłopek, Chojecki K.) oraz dwa remisy 1:1 z KS Łapanka (Kruszewski K.) i 1:1 z Galacticos (Chmielewski). Osiągnięte wyniki dały awans do fazy pucharowej.

W ćwierćfinale Naprzód pokonał 1:0 Sami Swoi (Chojecki K.). W półfinale Naprzód pokonał 1:0 The Blues (Chmielewski). W Finale Naprzód przegrał 0:6 z KS Łapanka. 

20 stycznia Naprzód zajął III miejsce w Memoriale Artura Osypiuka. Naprzód w grupie odnotował dwa zwycięstwa 4:3 z Mazowsze Stężyca (2x Chmielewski, Chojecki A., Utnicki), 3:1 z Gryf Policzna (Kruszewski M., Kruszewski K., Kafara) oraz jedną przegraną 0:5 z Powiślak Końskowola. Osiągnięte wyniki dały awans do półfinału. 

W półfinale Naprzód przegrał 1:3 z Orlęta Łuków (Kafara). W meczu o III miejsce Naprzód pokonał 3:1 Zryw Sobolew (2x Kafara, Kruszewski M.).

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss