Utworzono: 04 październik 2017 admin
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

CZARNI Węgrów 1:5 NAPRZÓD Skórzec (0:1)

 Karol Chojecki  Marcin Utnicki  Dorian Zając  Jakub Dołęga

: Czerski

 

Podopieczni trenera Kamila Weredy w Półfinale Pucharu Polska na szczeblu OZPN Siedlce pokonali na wyjeździe 5:1 Czarnych Węgrów. Bramki dla Naprzodu strzelili: 2x Chojecki K., 1x Jakub Dołęga, 1x Marcin Utnicki i 1x Dorian Zając.

Naprzód po raz trzeci z rzędu, a piąty w historii klubu wywalczył awans do Finału rozgrywek pucharowych na szczeblu okręgowym.

Dziś w barwach Naprzodu zagrał Adam Chojecki, który powrócił do gry po rocznej przerwie.

Finał Okręgowego Pucharu Polski zaplanowano na 18 października, w którym Naprzód zmierzy się z Pogonią II Siedlce. Tegoroczni finaliści uzyskali prawo gry w kolejnym etapie, którym są zmagania na szczeblu Województwa Mazowieckiego.

Skład: Adamiak - Chmielewski, Skóra, Paciorek, Czerski (62' Całka), Kisiel, Zając (74' Sadowiak), Chojecki A. (68' Gołoś), Kobyliński (46' Chojecki K.), Dołęga (65' Kafara), Utnicki (55' Kruszewski K.)

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 15 35 ?
2 Mszczonowianka 15 31 ?
3 Broń 15 30 ?
4 Oskar 15 27 ?
5 Sparta.J 15 27 ?
6 Błonianka 15 26 ?
7 Energia 15 25 ?
8 Pogoń.G 15 24 ?
9 Mazur 15 23 ?
10 Wilga 15 21 ?
11 Piaseczno 15 18 ?
12 Drogowiec 15 17 ?
13 Znicz II P 15 13 ?
14 LKS 15 8 ?
15 Naprzód 15 8 ?
16 Perła 15 7 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
- Karol Chojecki Karol Chojecki 2
- Łukasz Paciorek Łukasz Paciorek 2
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss