Utworzono: 15 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

NAPRZÓD Skórze 2 : 4 Oscar Przysucha

 
Utworzono: 15 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06

NAPRZÓD Skórzec 1 : 5 SĘP Pogoń Siedlce

Kępkowicz Kacper - Kuźma Piotr, Końca Kacper, Kędziora Adrian, Bieńkowski Adam ( Banasiewicz Kacper), Drzewowski Kacper ( Posiadała Bartłomiej ), Zaucha Adam ( Bareja Franciszek), Pipowski Bartosz ( Karwowski Adam)

Pipowski Bartosz

 
Utworzono: 14 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: Informacje

Bieg odbędzie się w dniu 5 listopada 2017 roku.( niedziela) 

  • Start biegów:
  • Biegi dziecięce:  13:15 dziewczynki klasy I-III szkoły podstawowej
  • 13:20 chłopcy klasy I-III szkoły podstawowej 
  • 13:25 dziewczynki klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • 13:30 chłopcy klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • Bieg główny 14:00 Start honorowy biegu na 5 km oraz NW 
  • 14:05 Start ostry biegu na 5 km 14:15 Start Marszu NW
  • Elektroniczne zapisy (kliknij)
 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

MAZUR Karczew 4 : 1 NAPRZÓD Skórzec

skład: Krawczyk - Czerski, A. Chojecki, Kisiel, Zając, Śliwka, K. Chojecki, Paciorek, Chłopek, Dolęga

 

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06


ISKRA Kotuń 3: 1 NAPRZÓD Skórzec

:Kępkowicz Kacper - Kuźma Piotr (20' Bansiewicz Kacper,45' Mróz Kacper), Kędziora Adrian (30'Końca Kacper), Posiadała Bartłomiej (30'Karasiński Bartosz), Bieńkowski Adam (45'Kuźma Piotr) - Zaucha Adam (30' Bareja Franciszek), Drzewowski Kacper, Mańkowski Patryk - Moskwiak Jan (30'Karwowski Adam).

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

MASOVIA Siedlce 1 : 3 NAPRZÓD Skórzec

 
Utworzono: 04 październik 2017 admin
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

CZARNI Węgrów 1:5 NAPRZÓD Skórzec (0:1)

 Karol Chojecki  Marcin Utnicki  Dorian Zając  Jakub Dołęga

: Czerski

 

Podopieczni trenera Kamila Weredy w Półfinale Pucharu Polska na szczeblu OZPN Siedlce pokonali na wyjeździe 5:1 Czarnych Węgrów. Bramki dla Naprzodu strzelili: 2x Chojecki K., 1x Jakub Dołęga, 1x Marcin Utnicki i 1x Dorian Zając.

Naprzód po raz trzeci z rzędu, a piąty w historii klubu wywalczył awans do Finału rozgrywek pucharowych na szczeblu okręgowym.

Dziś w barwach Naprzodu zagrał Adam Chojecki, który powrócił do gry po rocznej przerwie.

Finał Okręgowego Pucharu Polski zaplanowano na 18 października, w którym Naprzód zmierzy się z Pogonią II Siedlce. Tegoroczni finaliści uzyskali prawo gry w kolejnym etapie, którym są zmagania na szczeblu Województwa Mazowieckiego.

Skład: Adamiak - Chmielewski, Skóra, Paciorek, Czerski (62' Całka), Kisiel, Zając (74' Sadowiak), Chojecki A. (68' Gołoś), Kobyliński (46' Chojecki K.), Dołęga (65' Kafara), Utnicki (55' Kruszewski K.)

 
Utworzono: 02 październik 2017 admin
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

NAPRZÓD Skórzec 1:5 DROGOWIEC Jedlińsk (1:3)

 Łukasz Paciorek

: 2x Skóra, Paciorek, Chmielewski, Chojecki K.

Czerwona kartka:  77' Skóra

 

W IX kolejce IV ligi podopieczni trenera Kamila Weredy przegrali 1:5 z Drogowcem Jedlińsk. Honorową bramkę dla Naprzodu strzelił Łukasz Paciorek. Naprzód zagrał najsłabszy mecz w IV lidze.

 

Skład: Krawczyk - Skóra, Chłopek, Chmielewski (55' Kafara), Czerski, Sierociuk, Zając, Kobyliński (46' Dołęga), Paciorek, Chojecki K., Kruszewski K. (70' Gołoś)

 
Utworzono: 30 wrzesień 2017 admin
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

NAPRZÓD Skórzec 1:8 APN Mińsk Mazowiecki

 Wróbel

 

W V kolejce Ligi Orlików U-11 grupy III podopieczni trenera Adriana Czerskiego przegrali 1:8 z APN Mińsk Mazowiecki. Honorową bramkę dla Naprzodu strzelił Jakub Wróbel.

W następnej kolejce Naprzód zagra na wyjeździe z Masovią Siedlce.

 
Utworzono: 30 wrzesień 2017 admin
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06

POGOŃ II Siedlce 5:0 NAPRZÓD Skórzec (0:0)

 

Podopieczni trenera Konrada Kruka w V kolejce Ligi Młodzików U-13 grupy II przegrali na wyjeździe 0:5 z Pogonią II Siedlce. Po pierwszej połowie Naprzód remisował 0:0.

 

W Pogoni II zagrali byli zawodnicy Naprzodu: Hubert Wrzosek, Paweł Szeląg i Piotr Krasnodębski.

 

 

Nastepne Spotkania Seniorzy

Następny mecz
IV LIGA grupa Południowa - Kolejka 12
Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 11:00
Sparta Jazgarzew
Sparta.JStrona internetowa Klubu
-:- Statystyki sezonu Naprzód Skórzec
NaprzódStrona internetowa Klubu
Previous Matchnext Match

IV LIGA grupa Południowa - Kolejka 13
: : N.S Datum So, 28. Paź. 2017 Beginn 11:00
Naprzód Skórzec
NaprzódStrona internetowa Klubu
-:- Statystyki sezonu LKS Promna
LKS
Previous Matchnext Match

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 10 22 ?
2 Mszczonowianka 10 22 ?
3 Broń 10 21 ?
4 Oskar 10 20 ?
5 Mazur 10 19 ?
6 Sparta.J 10 18 ?
7 Drogowiec 10 17 ?
8 Pogoń.G 10 16 ?
9 Wilga 10 16 ?
10 Błonianka 10 14 ?
11 Energia 9 13 ?
12 Piaseczno 10 11 ?
13 Znicz II P 9 6 ?
14 Naprzód 10 4 ?
15 Perła 10 4 ?
16 LKS 10 1 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
4 Karol Chojecki Karol Chojecki 1
- Piotr Skóra Piotr Skóra 1
Następny Mecz
Młodziki U-13 RJ 17/18 - Kolejka 9
Datum So, 28. Paź. 2017 Beginn 11:00
MOSiR I Mińsk Mazowiecki
MOSiR
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
NaprzódWWW
Previous Matchnext Match

Ostatni Mecz
Młodziki U-13 RJ 17/18 - Kolejka 7
: : N.S Datum So, 14. Paź. 2017 Beginn 11:00
Naprzód Skórzec
NaprzódWWW
-:- Nextmatch SEMP Pogoń Siedlce
SEMP
Previous Matchnext Match

  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
Następny Mecz
Liga Orlików U-11 RJ 17/18 - Kolejka 8
Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 10:00
SEMP II Pogoń Siedlce
SEMP
-:- Nextmatch Naprzód Skórzec
Naprzód

  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 3 9
2 APN Mińsk Mazowiecki 4 9
3 Naprzód Skórzec 4 6
4 Masovia Siedlce 3 3
5 Olimp Stok Lacki 4 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
No items
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 15 33
2 APN Mińsk Mazowiecki 15 29
3 SEMP III Pogoń Siedlce 15 27
4 Jutrzenka Cegłów 15 26
5 Olimpia Latowicz 15 11
6 Piorun Lipówki 15 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Brak wybranego Wydarzenia na zapleczu

  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss