Utworzono: 05 listopad 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

Perła Złotokłos 1: 1 Naprzód Skórzec

Sierociuk Patryk

 
Utworzono: 04 listopad 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

APN Mińsk Mazowiecki 6:2 Naprzód Skórzec

Oliwier Olszewski Adrian Czwujdak

 
Utworzono: 29 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: Informacje

Bieg odbędzie się w dniu 5 listopada 2017 roku.( niedziela) 

  • Start biegów:
  • Biegi dziecięce:  13:15 dziewczynki klasy I-III szkoły podstawowej
  • 13:20 chłopcy klasy I-III szkoły podstawowej 
  • 13:25 dziewczynki klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • 13:30 chłopcy klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • Bieg główny 14:00 Start honorowy biegu na 5 km oraz NW 
  • 14:05 Start ostry biegu na 5 km 14:15 Start Marszu NW
  • Elektroniczne zapisy (kliknij)
 
Utworzono: 29 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Orliki U-10 r.07/08

NAPRZÓD Skórzec 10 : 6 OLIMP Stok Lacki

 

 
Utworzono: 28 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

NAPRZÓD Skórzec 2-6 LKS Promna

  Kisiel Jarosław  Utnicki Marcin

 
Utworzono: 27 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News-Juniorzy Starsi 96/98

 MOSiR I Mińsk Mazowiecki 9 : 0 NAPRZÓD Skórzec

 
Utworzono: 15 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

NAPRZÓD Skórze 2 : 4 Oscar Przysucha

 
Utworzono: 15 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06

NAPRZÓD Skórzec 1 : 5 SĘP Pogoń Siedlce

Kępkowicz Kacper - Kuźma Piotr, Końca Kacper, Kędziora Adrian, Bieńkowski Adam ( Banasiewicz Kacper), Drzewowski Kacper ( Posiadała Bartłomiej ), Zaucha Adam ( Bareja Franciszek), Pipowski Bartosz ( Karwowski Adam)

Pipowski Bartosz

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Seniorzy

MAZUR Karczew 4 : 1 NAPRZÓD Skórzec

skład: Krawczyk - Czerski, A. Chojecki, Kisiel, Zając, Śliwka, K. Chojecki, Paciorek, Chłopek, Dolęga

 

 
Utworzono: 07 październik 2017 duch
Newsy» Kategoria: News - Młodziki U-12 r.05/06


ISKRA Kotuń 3: 1 NAPRZÓD Skórzec

:Kępkowicz Kacper - Kuźma Piotr (20' Bansiewicz Kacper,45' Mróz Kacper), Kędziora Adrian (30'Końca Kacper), Posiadała Bartłomiej (30'Karasiński Bartosz), Bieńkowski Adam (45'Kuźma Piotr) - Zaucha Adam (30' Bareja Franciszek), Drzewowski Kacper, Mańkowski Patryk - Moskwiak Jan (30'Karwowski Adam).

 

Nastepne Spotkania Seniorzy

  • Wyniki IV Liga
  • Tabela IV Liga
  • Strzelcy IV Liga

IV LIGA grupa Południowa

# Zespół M Pkt
1 Pilica 13 29 ?
2 Mszczonowianka 13 28 ?
3 Broń 13 27 ?
4 Sparta.J 13 27 ?
5 Oskar 13 24 ?
6 Błonianka 13 23 ?
7 Mazur 13 20 ?
8 Wilga 13 20 ?
9 Pogoń.G 12 19 ?
10 Energia 13 19 ?
11 Drogowiec 13 17 ?
12 Piaseczno 13 15 ?
13 Znicz II P 12 9 ?
14 Perła 13 6 ?
15 LKS 13 5 ?
16 Naprzód 13 4 ?

Bramka
# Nazwa Bramka
1 Dorian Zając Dorian Zając 3
2 Marcin Utnicki Marcin Utnicki 2
- Damian Chłopek Damian Chłopek 2
4 Karol Chojecki Karol Chojecki 1
- Piotr Skóra Piotr Skóra 1
  • Wyniki U-13
  • Tabela U-13
  • Strzelcy U-13
  • Wyniki U11
  • Tabela U11
  • Strzelcy U11
# Zespół MP PTS
1 SEMP II Pogoń Siedlce 7 21
2 APN Mińsk Mazowiecki 7 15
3 Naprzód Skórzec 6 9
4 Masovia Siedlce 6 3
5 Olimp Stok Lacki 6 0
  • Wyniki U-09
  • Tabela U-09
  • Strzelcy U-09
# Zespół MP PTS
1 Naprzód I Skórzec 30 67
2 SEMP III Pogoń Siedlce 30 58
3 APN Mińsk Mazowiecki 30 56
4 Jutrzenka Cegłów 30 48
5 Olimpia Latowicz 29 22
6 Piorun Lipówki 29 0

Liga Żaków U-9 g.I RJ

Bramka
# Nazwa Zespół Bramka
1 Prachnio, I. Na 23
2 Dąbrowski, D. Na 17
3 Perkuć, P. Na 9
4 Rogala, O. Na 4
- Skaruz, J. Na 4
  • Wyniki U8
  • Tabela U8
  • Strzelcy U8
# Zespół MP PTS
1 UKS 5 Mińsk Mazowiecki 6 18
2 Naprzód Skórzec 6 10
3 Hutnik Huta Czechy 6 5
4 Sęp Żelechów 6 1

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY/PARTNERZY    
VV       VV
sssssssssssssss